Cover Fire: Ücretsiz Silah Oyunları Savaş

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.6.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Genera
Akıllı mobil cihazınızda heyecanlı savaşların içerisinde yer alarak kazanan taraf olabilirsiniz.

Tugay kahramanlarınızı en iyi atış oyununda Tetracorp şirketine karşı savaşa yönlendirerek karşı taraf ile eşsiz bir mücadele içerisinde gireceksiniz. Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirerek oynamaya başlayacağınız Cover Fire mobil oyununda sizde güçlü bir oyun gösterisi yapın.

Cepheye çıkmadan önce askeri birliklerinizi silahlar ile donatın ve her şeyden de önemlisi güçlü bir savaş stratejisi ile düşmanlarınıza karşı nasıl bir taktik izleyeceğinizin planını kurun. Çevrim içi turnuva oyun modunda yaşayacağınız sınırsız mücadelelerde galip gelmek adına düşmanlarınızı yerle bir edin. Silahlarınızı bir öldürme cephanesinden alın ve benzersiz atıcı becerileri ile askerlerinizi yukarı seviyeye getirin. Her başarı gücünüzü daha da arttıracaktır. Bu da başarılı bir oyun deneyimini kaçınılmaz kılıyor. 

Direnişe katılın ve bu devrimi gerçek bir savaş kahramanı gibi yönetmenin keyfi ile oyununuzdan tat alın. Grafikleri, parçacıklarla dolu ve üzüm süslemeleri ile dolu ayrıntılı sahneler oyunun görüntü kalitesine katkı sağlıyor. En iyi komando ve keskin nişancı misyon oyunu ile ateş etmeyi sakın bırakmayın, düşmanlarınızın size bir adım bile yaklaşmasına asla izin vermeyin. 

Cover Fire: Ücretsiz Silah Oyunları Savaş indir